اعطای تسهیلات قرض‌الحسنه به بازنشستگان متقاضی زیارت اربعین

اعطای تسهیلات قرض‌الحسنه به بازنشستگان متقاضی زیارت اربعین

برای حضور بازنشستگان تحت پوشش صندوق بازنشستگی کشوری در مراسم اربعین حسینی، ارائه تسهیلات ۴ میلیون تومانی ویژه اربعین، به سایر خدمات این صندوق اضافه شد. – اخبار اجتماعی –

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ در ادامه خدمات زیارتی صندوق بازنشستگی کشوری برای حضور بازنشستگان و وظیفه‌بگیران تحت پوشش این صندوق در مراسم اربعین حسینی، «ارائه تسهیلات 4 میلیون تومانی ویژه اربعین» به سایر خدمات این صندوق شامل برپایی موکب، اسکان بازنشستگان مشترک این صندوق و خانواده آنان و برنامه‌های فرهنگی اضافه شد.

تسهیلات مالی سفر برای راهپیمایی اربعین، به مبلغ 4 میلیون تومان با بازپرداخت یک ساله و کارمزد 4 درصد و در دو شکل به متقاضیان ارائه می‌شود. بازپرداخت این تسهیلات یک ماه پس از پرداخت از حقوق فرد بازنشسته کسر خواهد شد.

بر این اساس و در حالت نخست، بازنشستگان می‌توانند از طریق تور تعریف شده در سامانه خاتم تور شرکت پرشین گلف به نشانی www.khatamtour.com در راهپیمایی عظیم اربعین حسینی شرکت کنند که در این صورت ابتدا مبلغ 4 میلیون تومان از کل هزینه تور کسر شده و مبلغ باقیمانده باید به صورت نقدی توسط متقاضی به شرکت پرداخت شود.

در حالت دوم نیز بازنشستگان عزیز پس از انجام سفر و حضور در مراسم اربعین حسینی، با بارگذاری مدارک و مستندات از جمله مستندات ثبت نام در سامانه سماح و همچنین تصویر گذرنامه ممهور به مهر خروج از مرزهای تعیین شده در سامانه‌ای که متعاقبا اعلام خواهد شد، نسبت به دریافت تسهیلات مالی اقدام کنند.

گفتنی است بازنشستگان محترم می‌توانند در صورت تمایل تا روز چهارشنبه دوم شهریورماه 1401 برای ثبت درخواست امکان استفاده از سایر خدمات ایام اربعین صندوق بازنشستگی کشوری نیز از طریق سامانه مربوطه در درگاه خدمات الکترونیک صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی sabasrm.ir اقدام کنند.

منبع:خبربان